אדניות מעץ

אדניות עץ לגינה

אדניות לגינה

כאשר אנחנו מתכננים גינה או מרפסת ירוקה, הבחירה באדניות היא ברורה. אדניות מכילות כמות גדולה של אדמה, נוח למקם אותן ברחבי הגינה או המרפסת בהתאם לעיצוב ולשטח הקיים, קל לשמור על הניקיון ולהימנע מאדמה מפוזת או שימוש בשירותי גינון.

 

אדניות מעץ

קיימים סוגי אדניות רבים, לכולם יתרונות יחסיים אך אדניות העץ הן הבחירה המושלמת לאדניות עץ כל היתרונות של אדנית ובנוסף הן יוצרות אוירה טבעית וחמימה בגינה או במרפסת שלכם ומחזיקות מעמד לאורך זמן.

 

אסתטיקה ונוי

אדניות עץ הן בעלות מראה טבעי, מתאימות לסביבת גינה או מרפסת וממלאות תפקיד של אדנית אך גם של רהיט עץ. תוכלו לבחור את סוג העץ והמראה שלו בתהליך קניית האדנית. בסביבה עירונית אדנית עץ נותנת תחושה של גינה טבעית ובגינה גדולה ורחבה היא תוחמת את האזור ומייצרת מעין גדר או שביל המוסיפים לעיצוב הגינה ולתכנון שלה. ניתן לגדל באדניות עץ סוגים רבים של צמחים ועצים ולהעבירם ממקום למקום בכדי לשנות את עיצוב הגינה מזמן לזמן.

 

אדניות עץ

 

עמידות ויציבות

אדניות עץ מיוצרות בהתאם לדרישת הלקוח. מידה, צורה, ומיקום עתידי – תליה או הנחה על הקרקע. הנחת עציצים גדולים או צמחים בעילי משקל רב אינה מסכנת את האדניות והן מסוגלות לשאת משקל רב. באמצעות פעולות פשוטות ניתן לשמר את העץ לאורך זמן כמו מריחת לכה או חומר איטום לעץ.

תנאי מזג האוויר הם משתנה חשוב בתכנון רהיטים לגינה. אדניות עץ עמידות בפני תנאי מזג אויר קיצוניים ומחזיקות מעמד בחום או קור קיצוניים ובגשמים. אדניות העץ הנמכרות אצלנו מיוצרות מעצים משובחים המטופלים נגד עובש וריקבון ומבטיחים אורך חיים לאדניות העץ שלכם.

 

התאמה לצרכים שלכם

אדניות העץ המיוצרות אצלנו ניתנות לעיצוב בהתאם לדרישות הלקוח. אנו מעצבים ומתכננים את אדניות העץ בצורה הרצויה, בגודל המתאים בגוון והמראה הנבחרים על ידי הלקוחות. אדנית עץ יכולה להיות פתרון מצוין לשטח מת או משופע, להשתלב בהתאם לזווית של קיר או גדר בשטח וניתן למקם אותן בכל מקום שתבחרו. הזמנת אדנית מעץ אינה דורשת פשרה מצידכם ותפתור לכם את הצורך בחיפוש אדנית במידות המתאימות לאזורים קשים ולא סטנדרטיים.

 

עדנית מעץ

איך לבחור אדנית מעץ

 

בחירת סוג העץ היא חשובה לקביעת אורך חייה של האדנית. יש לוודא שבחרתם אדנית המיוצרת מעץ איכותי שעבר טיפולים בסיסיים להגנה מפני ריקבון. חשוב להבין כבר בשלב ההזמנה אילו פעולות תחזוקה יש לבצע, פעולות המשתנות מעץ לעץ, ולבחור על פי היכולת שלכם לבצע עבודות אלה. עניין נוסף בעל חשיבות בבחירת אדנית עץ הוא חורי ניקוז ומיקומם. חורי ניקוז צריכים להיות גדולים מספיק בכדי לאפשר למי ההשקיה או הגשמים להתנקז מבלי לסתום את החור אך לאפשר למים להישאר די זמן בתוך האדנית. מומלץ להתייעץ עם מומחה לעץ .

 

אנחנו במרכז העץ הישראלי מייצרים אדניות עץ לפי דרישה, מחומרים איכותיים ועצים משובחים הנלקחים ממחסן העץ שלנו, והכל בכדי שאתם תיהנו ממוצרי עץ מעולים לגינה ולחצר שלכם.

 מעוניינים ללמוד איך בונים אדנית מעץ לחצו כאן

Share Button