גדרות מעץ

גדר עץ – פתרון מושלם

גדר מעץ, הפתרון המושלם לתיחום הבית והגינה, ליצירת הפרדה מהסביבה החיצונית ולשמירה על מראה טבעי ומרשים הוא גדרות מעץ. בניית גדרות מעץ, בדומה לפרגולת עץ, היא דרך נהדרת לעיצוב החצר שלכם באופן קליל ונעים, שמירה על המרחב והפרטיות אך ללא פגיעה במראה הטבעי של הגינה והחצר. אנחנו במרכז העץ הישראלי מספקים מבחר גדול של קורות עץ לגדר וכן מגוון שירותים להתאמת גדרות מעץ המושלמת בשבילכם.

 

 מראה טבעי

היתרון הבולט והמרכזי של גדר עץ הוא המראה. גדר מעץ מייצרת מראה כפרי, טבעי ומשתלב בנוף ומאפשרת שילוב מרקמים וצבעים להתאמת הגדר למבנה ועיצוב הבית. שילוב צמחיה על גדר עץ הוא מקסים ומוסיף לאווירה ולעיצוב.

 התקנה פשוטה

 התקנת גדר עץ היא עניין פשוט באופן יחסי. בשונה מגדרות מתכת או מחומרים אחרים עבודות ההתקנה והאחזקה זולות באופן משמעותי והופכות את גדר העץ לפתרון אידאלי. הטיפול בקורות נעשה טרם ההתקנה במחסן העצים שלנו וכל שנותר לכם לבצע במקום הוא הברגה של הקורות אל מוטות הברזל או הקיר.

תחזוקה קלה

קורות העץ מגיבות לתנאי מזג האוויר, מתרחבות ומשנות גוון בהתאם לחום וקור, אך פעולות התחזוקה שימנעו תופעות אלה הן פשוטות וזולות ויבטיחו לכן גדר עץ במראה נהדר ולאורך זמן. ניתן לצבוע את קורות העץ או לשמן אותן. צוות המומחים שלנו המרכז העץ הישראלי ישמח לתת יעוץ מקצועי והנחיות לשמירה על גדר העץ.

גדרות מעץ הם פתרון נהדר מכל הבחינות – מחיר, מראה וטיפול שוטף. אנחנו במרכז העץ הישראלי עומדים לרשותכם בכל שאלה ונשמח לתת יעוץ ושירות.

אנו במרכז העץ הישראלי נשמח לתת לכם שירות בכל נושא ובקשה. אנו נספק ליווי מקצועי, ייעוץ והדרכה ונספק לכם עץ איכותי לכל מטרה. צרו קשר עכשיו מרכז העץ הישראלי – בעלי המלאכה 5 א.ת. ק.עקרון-ביל"ו טל: 08-9495990 | פקס: 08-9496559

Share Button