אדניות עץ | מרכז העץ הישראלי

אדניות מעץ לחצרות ומרפסות

אדניות מעץ לחצרות ומרפסות במרכז העץ הישראלי

במרכז העץ הישראלי ממתין לכם מבחר גדול של אדניות מעץ שמתאימות לחצרות, מרפסות וכל מקום שאין בו אפשרות לשתול את הצמחייה באדמה: בתי עסק, משרדים ומפעלים, אזורים ומתחמים ציבוריים ועוד. פעמים רבות מותקנות אדניות מעץ גם בגינות וחצרות מרוצפות או בכאלה שבעליהן מעדיפים להימנע משתילת צמחים באדמה.

המלאי של מחסן עצים מרכז העץ הישראלי כולל מגוון דגמים של אדניות. האדניות שונות זו מזו בסוגי העצים מהם נבנו (אורן, איפאה, אלון, דובדבן, מייפל ועוד), בממדיהן, צורתן ועיצובן. כל שנדרש ממכם זה להגיע אלינו ולבחור את האדניות שמוצאות חן בעיניכם.

אדניות מעץ

יתרונות של אדניות מעץ

היתרון הגדול של אדניות מעץ הוא הניידות שלהן. אפשר למקם אותן בכל מקום ודבר לא מונע מכם להעביר אותן למקום אחר כשיימאס לכם מהמראה של החלל.

האדניות משמשות בתור פריט עיצובי לכל דבר ובשילוב עם צמחייה מתאימה שנשתלת לתוכן הן מקבלות מראה מפואר ומרשים עוד יותר.

אדניות מעץ פותרות אתכם מהצורך לשתול את הצמחייה באדמה שבגינה. הצמחים שנשתלו בתוך אדניות ניתנים להשקיה מבוקרת יותר וחוסכים בסופו של דבר בעלויות המים להשקיה. יתר על כן, גינות וחצרות עם אדניות מעץ בדרך כלל נקיות יותר בחורף – לא תמצאו את עצמכם דורכים בתוך הבוץ שנוצר בגינה בגלל אדמה שנרטבה.

משקלן של אדניות במרכז העץ הישראלי הוא גדול דיו בכדי למנוע את הנפילה שלהן במקרה של רוח – הן מתאפיינות ביציבות ועמידות לאורך זמן.

זה הזמן להתקין אדניות מעץ בחצר שלך – חייג 08-9496559