דק אורן

דק אורן – מבצע ענק במרכז העץ הישראלי

בחרתם בדק אורן? בחירה מצוינת!

במחסן עצים של מרכז העץ הישראלי מחכה לכם מבחר עצי אורן איכותיים להתקנת דקים במחירים אטרקטיביים במיוחד!

דק אורן  דק אורן

דק אורן

דק אורן ומאפייניו

הבחירה בדק אורן היא בין הפופולאריות בישראל לעומת סוגי העץ האחרים – ולא במקרה!

האורן, עץ מחטני ירוק-עד, הינו אחד העצים המרכזיים בתעשייה שמיובא לארץ מפינלנד ונתפס כעץ אידיאלי לבניית פרגולות, דקים, וריהוט מכל הסוגים.

דק אורן מתאפיין בברק ומרקם אחיד, וצבעו חום בהיר עד צהבהב. על קורות עץ אורן מצויות "עיניים", המקנות לעץ צבע לא אחיד, עשיר ויפה במיוחד. דק האורן משתלב היטב בבית וסביבתו ומשרה תחושה של נחת ורוגע.

מחיריו של דק אורן נמוכים יחסית, היות ומדובר בעץ רך ונוח לעיבוד וזמינותו של העץ במלאי מובטחת תמיד.

לאור טיבו ויתרונותיו של העץ, הבחירה בדק אורן היא בחירה מתבקשת. דק אורן מאפשר לתכנן אזור מעוצב ונעים בתקציב הגיוני ולקבל דק איכותי ופשוט לתחזוקה.

טיפים לטיפול בדק אורן

בשל הרכות היחסית של דק האורן חשוב להעניק לו טיפול מתאים שיבטיח עמידות למשך תקופה ממושכת. תחזוקתו של דק אורן פשוטה, לא מצריכה מאמץ וזמן רב, לכן מומלץ לבצעה מדי חצי שנה בכדי להאריך את חייו:

  • נקו את קורות הדק עם מאבק ולכלוך מדי כמה חודשים ובסיום מרחו חומרי ניקוי ושימון איכותיים לדק אורן, אותו תוכלו להשיג במחסן העצים שלנו.
  • צבעו את הדק בחומר שקוף על מנת להגן עליו מפגיעות ודהייה תחת קרני השמש. במרכז העץ הישראלי תמצאו צבע איכותי לדק האורן שיוסיף לו ברק ויתרום למראה זוהר ונוצץ.
  • בעת רכישת דק אורן יש לוודא כי העץ עבר טיפולי איטום ושימור שיבטיחו חסינות נגד נזקי מזג האוויר, ריקבון, מזיקים ומפגעים אחרים. במרכז העץ הישראלים כלל העצים עוברים טיפולים אלו בטרם הצעתם למכירה.

למרות הרכות היחסית של האורן, האקלים הארצישראלי מתאים עבורו במיוחד ובהנחה שמקפידים לתחזקו, דק האורן משרת אותנו בנאמנות לאורך שנים!

 התקשרו עכשיו ותיהנו מהמבצע הענק! דק אורן איכותי במרכז העץ הישראלי 08-9495990

במרכז העץ הישראלי ניתן למצוא סוגים נוספים של דקים דוגמת דק סינטטי, דק איפאה, דק קומרו ועוד.

 לצפייה בדוגמאות מפרוייקטים של דק אורן לחצו כאן