פרגולות במבוק

למה דווקא במבוק?

במבוק לפרגולות במרכז העץ הישראלי הוא חומר איכותי המשווק ממיטב הספקים העולמיים. פרגולות

במבוק במחסן העצים שלנו מתאפיינות בעמידות לתקופה ארוכה ובמראה אסתטי בזכות גימורו הנאה.

הידעתם? הבמבוק, במילים אחרות, חזרן, מתואר כצמח השימושי ביותר בעולם. מאז ומתמיד השתמש האדם בבמבוק לצרכיו במישור הרפואי, במזון, בבניית ריקשות, גדרות או גגות ובמניעת סחף. והיום הוא הופך לטרנד אופנתי וניתן למצוא אותו רבות בנישות הבניה והעיצוב, כך שכל אלו שבילו בעבר בסיני או חזרו מתאילנד או מקסיקו מתגעגעים לתחושת הנעימות והיופי השאנטי שמקנה.

צל הבמבוק

הבמבוק משמש להצללת הפרגולות, פרגולת הבמבוק בנויה מקורות ראשיות וקורות משנה ונמצא אותו כסוכך שנשען על קורות העץ, כפרגולה העשויה מאלומיניום ושלד קורות במבוק או פרגולות במבוק טיפוסיות שעשויות לגמרי מבמבוק. השהייה תחת צל הבמבוק חפצה במוצרים משלימים כערסל וצמחיה מקסימה באדניות עץ.  למי שאוהב לאתגר את העין, לגוון ולשנות, ניתן לצבוע את הפרגולה במידה ועומדת הרבה שנים. מרכז העץ הישראלי צבר פרקטיקה עשירה בתעשיית פרגולות הבמבוק. הלקוחות מרוצים וההצללה בחצר משובחת ונפלאה.

 מה מיוחד בפרגולת במבוק?

ראשית, מדובר על חומר קל, נוח וזול יחסית לפרגולות עץ אחרות. שנית, פרגולות במבוק גם אינן דורשות תחזוקה כמו של פרגולות מחומרים אחרים. ולבסוף, הן מעניקות תחושה אוורירית לצד נוף טבעי וציורי.

איך זה נראה?

את הבמבוק ניתן למצוא בכל מיני איכויות וגדלים (קטרים וגבהים) בכל רחבי העולם. ככל שהקוטר גדול יותר, כך נקבל יותר צל.  בנוסף, הוא משתנה בצבעו, צורת החיתוך שלו וצפיפותו משטחו. בשונה מפרגולות אחרות חשוב לדעת שאת פרגולות הבמבוק כדאי למקם במקום מוגן מגשם ולחות משום שחלקם עמידים יותר או פחות בתנאים אלו.

פרגולות במבוק של מרכז העץ הישראלי פשוט נראות נפלא בגינתכם!

הרימו את הטלפון עכשיו והזמינו פרגולת במבוק שתגרום לכם להרגיש כאילו אתם נמצאים כל יום בחופשה מרעננת בטבע.