אודות

מרכז העץ הישראלי | אמינות, איכות, מקצוענות

מרכז העץ הישראלי נוסד בשנת 2004 והשתלב כחברה מובילה בענף העץ בשוק הישראלי. במרכז העץ הישראלי אנו מתמחים בייצור, שיווק ומסחר של עץ ומוצריו, בדגש על שירות איכותי ומקצועי. למרכז העץ הישראלי מחסן עצים ומפעל ענק המשתרעים על פני 2,500 מ"ר באזור התעשייה קרית עקרון-ביל"ו – כאן תוכלו למצוא מבחר עצים עשיר ומתאים לכל מטרה: עץ אורן, עץ איפאה ועוד.

במרכז העץ הישראלי – בית מקצועי לעץ, אנו מעניקים ללקוחותינו סל שירותים מקיף הכולל ייעוץ והכוונה בבחירת סוג העץ, ביצוע החיתוך בהתאם למטרה שלשמה ייועד, ואף סיוע בתכנון והתאמתם של חומרים משלימים לפרויקט. ההיכרות היסודית של מומחינו עם ענף העץ והמודעות לייחודו של כל אחד מסוגי העצים מאפשרות לנו לתת את הייעוץ והשירות המקצועיים ביותר. למשל, בחברתנו ניתן לכם את הכלים לעמוד על ההבדלים בין העצים הקשים דוגמת עץ האיפאה, לבין העצים הרכים, כגון עץ האורן, או להעריך את סגולתם של סוגי הרעפים השונים, ולפיכך לבחור בחומר האופטימאלי עבור הפרויקט שלכם.

דקים, מחסן עצים, מרכז העץ הישראלימומחינו מצטיינים בתכנון והתאמת סוגי העץ לבניית פרגולות, תוך התחשבות במיקומן, מידותיהן ופרמטרים נוספים. לחברנו ידע וניסיון רב בבניית דקים בהתאמה אישית – אצלנו תקבלו ייעוץ מקצועי, שיסייע בבחירת הדק המתאים ביותר ואופן ההתקנה הרצוי עבור סוג הדק הספציפי. בנוסף, אנו מבצעים חיתוכים בעץ להרכבת מבחר מוצרים נוספים כגון, אדניות עץ וגדרות מעץ, ומובילים בייבוא ושיווק של מוצרים משלימים דוגמת, מוצרי במבוק וגגות רעפים מכל הסוגים: רעפי חרס, רעפים פורטוגזים, רעפי בטון, רעפי פלדה, רעפי שינגלס ופנלים מבודדים.

במחסן העצים אנו לא מתפשרים על איכות – כלל המוצרים של מרכז העץ הישראלי הם בעלי תו תקן. טיפולי האיטום והשימור לצד טיפולי מנע נגד מזיקים מבטיחים למוצרינו עמידות לאורך זמן.

במרכז העץ הישראלי נותנים שירות דייקני, מיומן ומסור ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. עם לקוחות החברה נמנים רשויות מקומיות, מוסדות ובתי עסק, נגרים, מומחים לבניה ותיקון של גגות רעפים, מתקיני פרגולות ודקים, אדריכלים, מעצבים ורבים אחרים המחפשים עץ איכותי ברמת גימור גבוהה.

שעות פעילות: 07:30-16:30

כתובת: בעלי מלאכה 5 א.ת ק.עקרון-ביל"ו

טלפון: 08-9495990

פקס: 08-9496559

דואל: info@woodcenter.co.il

 מחפשים עץ איכותי לפרויקט שלכם? פנו אלינו למרכז העץ הישראלי ואנו נעמוד לשירותכם 08-9495990