גגות רעפים

גג רעפים למראה כפרי

מעוניינים להעניק לביתכם מראה אותנטי וכפרי? אחד מסימני ההיכר של בנייה בסגנון כפרי קלאסי מהווה גג רעפים, שמשרה אווירה נינוחה ושלווה.

חולמים לפאר את ביתכם בגג רעפים? מעוניינים לחדש גג רעפים ישן? במרכז העץ הישראלי קשת רחבה של גגות רעפים מכל הסוגים, במגוון צבעים ולכל מטרה. במחסן העצים שלנו תוכלו למצוא מלאי רחב של עצים לגגות, אביזרים להתקנת גגות רעפים ועוד.

 רעפים מכל הסוגים במרכז העץ הישראלי

מרכז העץ הישראלי משווק גגות רעפים ממגוון סוגים לכל טעם. במחסן העצים שלנו תוכלו למצוא רעפי חרס קלאסיים, רעפים פורטוגזיים, רעפי שינגלס, רעפי בטון, רעפי פח, רעפי פלדה. צוות המומחים של מרכז העץ הישראלי יסייע בבחירת סוג הרעפים המתאים ביותר עבורכם, ייעץ וימליץ לכם על החומר המושלם להרכבת גג הרעפים בביתכם.  

סוגי רעפים במחסן עצים של מרכז העץ הישראלי

בעבר גגות הרעפים הגיעו בעיצוב סטנדרטי, ובצבע האדום כהה המזוהה עם גג רעפים הקלאסי. היום קיים מבחר עשיר של גגות רעפים בשלל עיצובים, צבעים וממגוון חומרים:

רעפי חרס – הרעפים הקלאסיים והמוכרים לכל מתאימים לגגות משופעים ומהווים פתרון חסכוני ועמיד למשך דורי דורות. רעפי חרס מבודדים היטב מפני חום וקור – וכן, על ידי שילוב של חומרים נוספים, כגון סיבי צמר, ניתן להגביר את יעילות הבידוד של הגג. גג הרעפים כמעט ולא דורש טיפול ואחזקה, הוא עמיד למשך שנים ארוכות והתקנתו פשוטה. היום ניתן להזמין רעפי חרס במבחר צבעים, אם כי, רבים מעדיפים את הגג האדום המסורתי המקובל. את החלל הנוצר מתחת לגג הרעפים המשופע ניתן לנצל לבנייה תחתיו של חדר נוסף.

רעפים פורטוגזיים – סוג של רעף חרס בעל עיצוב חדשני ומתקדם המותאם במיוחד לשיפור העמידות שלו בתנאיי מזג האוויר הים תיכוני. בטכנולוגיה חדשנית שודרג מבנה הרעפים ונוספו להם חריצים למניעת החלקה, קצוות בולטים לשיפור העמידות למים ומבנה עמיד לחדירת רוח.

רעפי בטון –  רעפי בטון בדומה לרעפי חרס מתאפיינים בעמידות גבוהה מאוד, אם כי מדובר בעמידות למשך כ-50 שנה, לעומת רעפי חרס הנשמרים היטב במשך מאות שנים. אמנם, רעפי בטון זולים יותר לעומת רעפי חרס, אך יש לקחת בחשבון את התקופה הקצרה יחסית שרעפי הבטון ישרתו אתכם והתחזוקה שתידרש להם במהלך השנים. בדומה לרעפי חרס, ניתן לצבוע את רעפי הבטון בגוונים שונים – צבעם של רעפי בטון דוהה עם הזמן וייתכן כי תצטרכו לבצע הצביעה מחודשת כעבור כמה עשרות שנים. רעפי בטון, לרוב קלים יותר לעומת רעפי חרס, ולכן במידה והקונסטרוקציה של הגג שלכם בעייתית מבחינת עמידותה באתגרי הנשיאה של משקלים כבדים, מומלץ לבחור ברעפי בטון. יתרון נוסף של רעפי הבטון הוא התאמתם להתקנה בשיפועים נמוכים יחסית, בניגוד לגגות חרס שדורשים שיפוע גדול.

רעפי שינגלס – רעפי זפת אספלט המאופיינים במשקל נמוך, עמידות באתגרי מזג האוויר, ואפשרות להתקנתם בשיפוע נמוך. ההתקנה של רעפי שינגלס פשוטה ומקובל לשלבם בגגות של מחסנים, חנויות ופרגולות רעפים. הרעפים, בדומה לרעפים מודרניים אחרים, מגיעים במבחר גדול של צבעים שאינם דוהים עם השנים. רעפי שינלגס, לאור הגמישות שלהם, מתאימים במיוחד לעיצובים מיוחדים של הגג המצריכים זוויות התקנה מורכבות.

רעפי פח – רעפי פח (רב רעף) עשויים פח קשיח המשמש לקירוי גגות, פרגולות, מחסנים וחנויות. רעפי פח מתאפיינים באטימות גבוהה למים, משקל נמוך, המקל את העומס על המבנה, וניתנים להתקנה בשיפועים נמוכים. רעפי פח אינם שבירים והתקנתם קלה. קיים מבחר צבעים לבחירה.

קבלני גגות? לקוחות פרטיים? במחסן העצים של מרכז העץ הישראלי תמצאו רעפים מכל הסוגים ממיטב היצרנים העולמיים המובילים. רעפים איטלקיים, רעפים ספרדיים – הנכם מוזמנים להגיע אלינו, להתרשם מהרעפים ולבחור את הסוג המתאים לכם ביותר.