דקים

דק אורן דק איפאה דק סינטטי
 

דקים מאורן, איפאה ודקים סינטטים במקום אחד

במחסן העצים של מרכז העץ הישראלי מתמחים בחיתוך והתאמת עצים לדק. דק עץ הוא עמיד, בעל מראה יוקרתי ומעוצב ומבטיח לכם שנים של שימוש באחזקה פשוטה. אנו מחזיקים מגוון עצים לבניית דק, דק אורן, דק איפאה ועוד. נשמח לסייע לכם בבחירת עצים והתאמת דק לגינה שלכם.

הדק הוא אלמנט עיצובי נפוץ, לבית ולגינה, ואכן הוא הופך כל משטח למעוצב ובעל אוירה ייחודית. אנו במרכז העץ הישראלי מספקים מבחר גדול של עצים לבניית כל סוגי הדקים, חיפויים וקורות לבניית דק. אנו מחזיקים בעצים איכותיים ברמת גימור גבוהה מאוד. בניית דק בגינה היא צעד חסכוני שימנע מכם השקיה מרובה של צמחיה וטיפול מתיש ובלתי פוסק בגינה. התקנת דק מעניקה לכל גינה ומרפסת מראה מעוצב ומאפשרת שימוש באדניות או עצים מעטים בכדי ליצור תחושה של גינה.

דקים

בנוסף, שימוש בדק מסביב לבריכת שחיה או בריכת נוי הוא פתרון מושלם לתיחום וחיפוי. הדק משווה מראה יוקרתי לביתכם אך אצלנו במרכז העץ הישראלי תוכל לרכוש אותו במחירים נוחים. בונים דק בגינה? ישנם מספר גורמים שעליכם לקחת בחשבון.

צוות המומחים שלנו ישמח לפגוש אתכם במחסן העץ של מרכז העת הישראלי ולספק לכם ייעוץ לגבי בחירת דק מתאים לכם ואופן ההתקנה הרצוי לכל סוג.

יש לתכנן באופן יסודי היכן תתקינו את הדק. ישנה משמעות רבה לסוג המשטח, דק מונח באופנים שונים של אדמה, דשא או בטון. התקנת דק על משטח בטון היא אידאלית, אך גם כאשר אין לכם כוונה להוסיף יציקת בטון עדיין תוכלו להתקין דק חזק ואיכותיגם ללא רצפת בטון, אנו במרכז העץ הישראלי נציע לכם משפר דרכים להתקנת דק בביתכם על תשתי אדמה או דשא, שכוללות חיפוי המונע התפשטות מצחיה מתחת לקורות העץ.

סוגי דקים שאתה יכול לבנות

במרכז העץ הישראלי אנו מחזיקים בכל סוגי העצים המתאימים לבניית דק. מחסן העצים שלנו מאפשר לכם בחירת עצים לדק מתוך מגוון רחב תוך התאמת העץ לצרכים שלכם ולמידות להן אתם זקוקים.

ישנם סוגים שונים של דקים העשויים מחומרים שונים ודורשים טיפול ואחזקה במינונים שונים. דק מעץ אורן עובר תהליך חיטוי והגנה אך חשוב לציין כי הוא דורש טיפול תקופתי אחת לכמה שנים בכדי לנוע סדקים ובקיעים בעץ. דק איפאה בעל מראה מיוחד ומרהיב במרקם אחיד הדורש שימון וטיפול אחת לשנה, דק טיק בעל מראה מרשים ועמידות גבוהה בתנאי מזג האוויר או דק סינתטי בטיחותי ועמיד המגיע במגוון צבעים ומרקמים ואינו דורש אחזקה כלל, ועוד. אנו במרכז העץ הישראלי מספקים את כל סוגי הדקים.

הרכבה והתקנה

לפני ההתקנה יש לחרוץ את קורות העץ בחריצים קטנים במיוחד על מנת למנוע התפוצצות של הקורות בעת קידוח והברגה. יש לקדוח באופן שווה בכדי לשמור על יציבות ומראה מעוצב ולהניח את הקורות במרחקים שווים המאפשרים להם התרחבות טבעית אשר תתרחש עם הזמן.

התקנת דק היא עסק למומחים. פנו עוד היום למרכז העץ הישראלי וקבלו יעוץ והכוונה בבחירת דק, התאמת תשתית, התקנה ועוד. הצוות המומחה של מרכז העץ הישראלי ישמח לעמוד לרשותכם לסייע לכם בבחירת החומרים, השיטה והמיקום ולבנות לכן דק איכותי ומעוצב.