דק סינטטי מחיר

דק סינטטי מחיר מפתיע

מעדיפים דק סינטטי על פני דק מעץ טבעי? דק סינטטי מחיר מפתיע במיוחד במרכז העץ הישראלי! דק סינטטי איכותי במגוון צבעים, קל להתקנה ועמיד לאורך זמן – הרבה מעבר למצופה מדק סינטטי!

מהו דק סינטטי?

דק סינטטי מורכב מתערובת של עצים טחונים וחומרים נוספים. פרט לעץ ממוחזר כוללת תערובת של דק סינטטי סיבי פלסטיק שעברו מחזור ומרכיבים נוספים הדחוסים יחדיו לכדי תערובת אחידה והומוגנית. הפרופילים של הדק שמתקבלים בתהליך דומים מאוד לדק מעץ מלא ומגיעים בשלל גוונים, צורות ומידות לבחירת הלקוח.

דק סינטטי מחיר

 יתרונות של דק סינטטי

דק סינטטי מחיר שלו לרוב יקר יחסית לעומת דק מעץ מלא, אך מנגד, ניחן דק סינטטי בתכונות יוצאות דופן והיתרונות שלו מובהקים לעומת דק טבעי. ראשית, דק סינטטי, בניגוד לדק טבעי, אינו משנה את צורתו, אינו נסדק, לא מתנפח והברגים לא מתחילים לבלוט מתוכו לאחר שנים – דק סינטטי נשאר לאורך שנים באותו אופן כאילו הותקן אתמול. בדומה לכך, דק סינטטי שומר על צבעו לאורך זמן. חשוב לציין כי הטקסטורה האופיינית לעץ טבעי אינה בולטת כל כך לעין דק סינטטי שלרוב מתאפיין בטקסטורה חלקה (למי שאוהב). יתרונו הבולט של דק סינטטי הוא היעדר הצורך בתחזוקה שוטפת של הדק – פשוט מתקינים ומשתמשים!

דק סינטטי פתרון אידיאלי לבתים רבים ולחיפוי גינות. אם כי יש לזכור, שלעומת דק מעץ טבעי, שריטות וכתמים לא ניתן ללטש ולתקן, לכן במידה והחלטתם ללכת על דק סינטטי הקפידו לשמור עליו ולהימנע מגרירת רהיטים על גבי המשטחים.

שימוש בדק סינטטי מיטיב עם הסביבה שהרי מדובר בעץ ממוחזר שנעשה בו שימוש, כלומר, דק סינטטי מקטין את הצורך בכריתת עצים נוספים. המודעות לנושא השמירה על איכות הסביבה והצורך בהגבלת השימוש במשאבי הטבע שעומדים לרשותנו גוברים בשנים האחרונות. אם גם לכם חשוב לשמור על העצים – לכו על דק סינטטי!

במרכז העץ הישראלי עומד לרשותכם מלאי רחב של דק סינטטי לצד קשת רחבה של דקים מעץ טבעי. בחרו את האופציה המועדפת עליכם ואנו כבר נדאג למצוא את המוצר האידיאלי בשבילכם!

פנו למרכז העץ הישראלי והזמינו עכשיו דק סינטטי מחיר שווא במיוחד! חייגו 08-9495990 ואנו נשמח לייעץ לכם בבחירת הדק המושלם!