מחסן עצים

מחסן עצים שלא מתפשר על איכות

מחפש מחסן עצים איכותי? אין זה סוד שהצלחת פרויקטים מעץ תלויה רבות לא רק בתהליכי הרכבה והתקנה מקצועיים אלא גם בסוג העץ ואיכותו. על כן, חשוב לבחור את העצים בקפדנות, להכיר את תכונותיהם, ולדעת להתאימם באופן מושכל למטרה לשמה ייועדו.

מרכז העץ הישראלי – בית מקצועי לעץ, בו תמצאו מבחר עצים איכותיים ברמת גימור גבוהה מכל הסוגים ולכל מטרה. במחסן העצים שלנו לא מתפשרים על איכות – העצים שאנו מספקים עמידים לאורך זמן בזכות טיפולי האיטום והשימור וטיפולים נגד מזיקים, שמבטיחים חסינות נגד ריקבון, חרקים ומפגעים אחרים. בשבילנו האיכות היא מעל הכול – כלל מוצרינו בעלי תו תקן ועומדים בדרישות של מכון התקנים הישראלי.

מחסן עצים של עצים רכים מחסן עצים של עצים קשים מחסן עצים של לבידים מחסן עצים של פרזולים מחסן עצים של צבעי עץ

 

עץ מכל סוג לכל מטרה

במחסן העצים של מרכז העץ הישראלי מתאכסנים עצים מכל הסוגים: עצים רכים, כגון, עץ אורן, עץ גושני לבן, עץ רב שכבתי, עץ דו שכבתי, עץ לבן, עץ פינגר ג'וינט, עץ דאגלס פייר, ולצדם עצים קשים, דוגמת עץ איפאה, עץ סידר, עץ טיק בורמזי ועוד. כמו כן, תוכלו למצוא במרכז העץ הישראלי מבחר עשיר של מוצרים נלווים – דיקטים (לבידים), פתרונות חיבור מגוונים (פרזולים לעץ, מחברים, תושבות), מבחר צבעי עץ: צבעי לאזור לצביעת עצים, שמנים לצביעת רצפות עץ, ומוצרים נוספים לטיפול וחידוש העץ. העצים במרכז העץ הישראלי מאוכסנים בצורת משטחים גולמיים, המאפשרים גמישות וחופש פעולה – אנו מבצעים את החיתוך בהתאמה מוחלטת לפרויקט הספציפי שלכם ועל פי המידות הנדרשות.

ייעוץ מקצועי ושירות אדיב

במרכז העץ הישראלי עומד לשירותכם צוות מומחים המזומן להעניק ייעוץ מקצועי ואדיב ופתרון כולל להגשמת הפרויקטים שלכם. אנו נלווה אתכם בתהליך של בחירת העץ המתאים ביותר, וכן נסייע בשלב התכנון, התאמת מידות העץ לצורכיכם, בחיתוך העצים ובהכוונה בבחירות מוצרים משלימים לצורך הפרויקט. מומחינו מצטיינים בהתאמת סוגי העץ לבניית פרגולות, בעלי ניסיון עשיר בבניית דקים בהתאמה אישית ומובילים בהענקת ליווי מקצועי ביישומם של כלל סוגי הפרויקטים מעץ. אצלנו במרכז העץ הישראלי ימצאו מענה לקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

בעלי עסקים? נגרים מקצועיים או חובבנים? אדריכלים ומעצבים? אוהבי עץ שמחפשים לשפר את עיצוב ביתם באמצעות שילובם של אלמנטים מעץ? – הנכם מוזמנים להגיע למחסן העצים של מרכז העץ הישראלי, לאפשר לנו להעניק לכם פתרון כולל לכל עבודות העץ שתרצו לבצע ולקרב אתכם בעוד צעד נוסף לעבר הגשמת הפרויקט שלכם.

אנו במרכז העץ הישראלי – בית מקצועי לעץ, נשמח לראותכם במחסן העצים שלנו. צרו קשר עוד היום 08-9495990